Bělení zubu ceník Paradentóza metody bělení zubů
Bělení zubů zcela bezpečná metoda zubní nemoci

Bělení zubů (ceník) dostupné pro všechny

Bělení zubů je inovací 21. století. I navzdory novinky je belění zubů (ceník) dostupné téměř pro každého, kdo si rád zainvestuje to svého chrupu a krásného úsměvu. Bělení zubu (ceník) se pohybuje dle použitého materiálů. U nás se použivá material Brite smile, Quick White, Zoom a Opalesence.

První návštěva

Při první návštěvě Vás lékař požádá o vyplnění registrační karty, kde se zaznamenávají informace o Vašem zdravotním stavu, o tom, jaké užíváte léky a samozřejmě důvod Vaší návštěvy. Dalším krokem je podrobné vyšetření dutiny ústní. Lékař podrobně vyšetří nejen stav chrupu, ale i stav dásní, jazyka, sliznice a slinných žláz. Pro kompletní vyšetření jsou nepostradatelnou součástí rentgenové snímky, které odhalí problémy, které nejsou na první pohled patrné, jako například hlubku nežádoucího kazu, kazy pod výplní, stav kořene a stav kosti. Výsledkem těchto vyšetření je plán ošetření, kdy je pacient dopředu seznámen s diagnózou a typem léčby, která mu bude nejvíce vyhovovat. Navíc nabízíme konzultaci pacientům, kteří mají zájem vyzkoušet novou metodu bělení zubů (ceník) za přijemné ceny. Pro pacienty s dlouhodobým onemocněním, např. cukrovka, srdeční onemocnění, epilepsie aj., jsme připraveni nabídnout speciální péči.

Po bělení zubů (ceník) je nutné dodržovat pravidla

Po bělení zubů (ceník) je nutné držet následujících 24 hodin takzvanou „bílou dietu“. Dochází totiž k ustálení výsledné barvy zubů a pigmenty v potravě a nápojích by mohly výsledný efekt negativně ovlivnit. Během této doby doporučujeme jíst bílé jogurty, mléčné kaše, pít hodně vody, vyvarovat se kouření, kávě, čaji a džusům. Pokud se tomu vyvarujete zaručujeme že se efekt ucelí a Vás bude zdobít krásný, přirozený a zařívý úsměv. Bělení zubů (ceník) Vám nabízíme za velmi přijemné ceny, které jsou dostupné většině populace.
Copyright (c) 2010 MUDr. Nader Banitorof | zubní ordinace Modřany & zubní ordinace Háje, Bělení zubu ceník prahaCreated by M&A Solutions s.r.o.