bělení zubů hollywoodská stár bílý úsměv bělení zubů je revolucí
Metody bělení zubu zubní ordinace Háje

Bělení zubů inovace 21. století

Mějte zářivě bílý úsměv jako hollywoodská stár. Úsměv je nejen zrcadlem krásy, ale i zdraví, úspěchu a sebevědomí každého z nás. Nešetřete úsměvy. Naše metoda bělení zubů je revolucí, která Vám pomůže zajistit nádherný úsměv. Staňte se nepřehlednutelnými. Bělení zubu je zcela bezpečné. Nevahejte a staňte se neodalatelnými.

Skutečné vybělení zubů za jednu hodinu

Samotná procedura bělení zubů trvá pouhých 45minut. V tomto čase vy mužete odpočívat, číst si čaospisy popřípadě jen relaxovat a cítit se uvolněne. Pro dosažení radikálnější bělosti zubů můžeme proceduru prodloužit. Pokud chcete radikalnější zbělení svých zubů a můžeme Vám znovu nanést bělicí gel a aktivovat ho pomocí speciálního světla po dobu 45 minut. Toto dobělování je zahrnuto v ceně.

Metody bělení zubu

Metoda, která Vám muže navrátit krásný úsměv. Nestyďte se za Vás úsměv. Metodu bělení zubů si dopřávájí samotné celebrity, dopřejte si ten samý pocit komfortů. Nabízíme Vám také možnost domácího bělení, které je schopno vybělit zuby až o 8 odstínů a to za 14 dnů. Bělení zubů je moderní způsob, jak se zbavit zabavervených zubů s nepříjemnými fleky.

Bělící materiály

Dental care clinic nabízí bělicí materiál, který se řadí na trhu mezi špičku. Patří zde materiál Brite smile, Quick White, Zoom, Opalesence. Všechny zmiňované materialy, které naše klinika používá Vám umožní dosáhnout nádherného úsměvu, který vás učiní nepřehlédnutelnými. Tato bezpečná, pohodlná a snadno použitelná bělící metoda vám získá zpět vaší ztracenou sebedůvěru a to během jediné hodiny!
Copyright (c) 2010 MUDr. Nader Banitorof | zubní ordinace Modřany & zubní ordinace Háje, prahaCreated by M&A Solutions s.r.o.