metoda bělení zubů Bělení zubů modřany materiály na bělení zubů
náše klinika zubní ordinace modřany

Výsledek bělenní zubů ( Praha )

Naše metoda bělení zubů ( Praha ) Vám zajistí krásný a zařivý úsměv. U nás oceníte rychlost a pohodlí profesionální metoda bělení zubů (Praha) spočívá ve 45 minutovém sezení a není třeba ji opakovat oproti ostatním metodám, kdy se opakovaně nanáší bělící gel např. do formičkových nosičů, které je nutné nosit několik hodin denně.

Konzultace před bělením zubů

Navštívíte naši kliniku a vyzkoušejte metodu bělení zubů ( Praha ), kde na Vás dohlidnou specialisti ve svém oboru. V rámci bělení zubů Vám bude poskytnuta konzultace, která spočívá v prohlédnutí stavu vašeho chrupu, určení barvy zubů a pořízení fotografie. Poté se dohodne rozsah vybělení podle barevné škály odstínů tak, aby vypadal přirozeně. Barevnost vašich zubů se může změnit až o několik odstínů. Obvykle se barva změní o dva odstíny, výjimečně však i o osm. Před samotným zákrokem vám může být odstraněn zubní kámen a povrchovné pigmentace (od tabáku nebo kávy) metodou zvanou Air Flow, která nemá vliv na zubní sklovinu. Tato unikátní metoda se provádí pro 100% bělící efekt. spočívá v povrchovém odstranění pigmentací (od kávy, čaje, barevných potravin, tabáku) a usazený zubní kámen, aby bělící efekt byl 100%.

Bělení zubů ( Praha / Modřany )

Naši kliniku najdete v ulici Soukalové v Praze - Modřany, a to v druhém patře přimo v budově polikliniky. Naše klinika Vám nabízí různé materiály na bělení zubů ( Praha ), a to Brite smile, Quick White, Zoom, Opalesence. Všechny zmiňované materiály, které naše klinika používá Vám umožní dosáhnout nádherného úsměvu, který vás učiní nepřehlédnutelnými. Bělení zubů ( Praha ) je zcela bezbolestné, v době kdy probíhá bělení mužete realaxovat i číst časopisy.

Služby kliniky

Naše klinika Vám nabizí všechny druhy ošetření. O zuby je třeba pořadně pečovat, chodit pravidelně na preventívní prohlídky. U nás najdete služby jako je dentální hygienu, záchovná stomatologie, ošetření kořenových kanálků, keramické fazety, Luminner Veneers, kosmetická stomatologie, bělení zubů, korunky, můstky, keramický inlay/onlay, zubní implantáty, chirurgické extrakce zubů, dětská stomatologie, parodontologie.
Copyright (c) 2010 MUDr. Nader Banitorof | zubní ordinace Háje & Bělení zubů ceníkCreated by M&A Solutions s.r.o.