dentální hygiena Praha Dentální hygiena Váš chrup bělení zubů
náše klinika foto zubní ordinace modřany

Dentální hygiena bělenní zubů ( Praha )

Dentální hygiena je velmi důležitá pro Váš chrup, pokud si chcete udržet zdravé a krásné zuby bez kazů, navštěvujte Vašeho stomaloga nejméně 2x ročně. Dentální hygiena u ošetřujícího lékaře zahrnuje poučení o čištění zubů, protože každý pacient vyžaduje jinou techniku. Instruktáž o používání mezizubního kartáčku. Supragingiválního odstranění zubního kamene, což znamená odstranění plaku, který se vytváří nad okrajem dásně. Tento zákrok je zcela bezbolestný. Air Flow metoda - profesionální odstranění pigmentu s pomocí speciálního prášku, též bezbolestný zákrok. Pacientům se silnou paradentózou, se zubními implantáty a silným kuřákům doporučujeme navštěvovat dentální hygienu alespoň 3x ročně. K tomu, aby Váš chrup byl dokonalý můžete využit naši metody bělení zubů (Praha), která Vám navratí ztracené sebevědomí a zajistí zařívý a okouzlující úsměv. Bělení zubů (Praha) je inovaci 21.století.

Kaz

Předtím než využijete metodu bělení zubů (Praha) Vás můžeme pomoci ultrazvuku zbavit kazů. Kaz je bakteriální onemocnění zubu. Základní předpoklady pro vznik kazu jsou zbytky stravy, kdy bakterie využijí tyto zbytky k tomu, aby vytvořila kyselinu, která demineralizuje zubní sklovinu, prostupuje do zuboviny a dále k zubní dřeni. Pokud se kaz nachazí ve sklovině, pacient nic necití, jakmile se kaz dostáva k zubovině, pacient pocituje bolest při studených nebo sladkých potravin.

Bělení zubů ( Praha ) metodou Quick White

Oslnivý úsměv a zářivou bělost vašich zubů může ohrozit mnoho různých faktorů jako je pití kávy, kouření cigaret, pití červeného vína apod.. Bělení zubů (Praha) je snadno dosažitelný a cenově dostupný prostředek k boji se zabarvovaním Vašich zubů. Opalescence je bělící gel, který je pouze na předpis dentálního specialisty, který bude dohlížet na správné použití prostředku od úvodní konzultace až do dokončení procesu bělení zubů (Praha). Některé preparáty obsahují fluorid draselný, který napomáhá udržovat zdravou ústní dutinu, posiluje sklovinu a snižuje citlivost zubů. Bělení zubů (Praha) je vaši jistotou pro krásný zařivý úsměv. Větišnou metoda bělení zubů trvá 45minut. V té době Vy můžete odpočivát, čist časopis či relaxovat. Tato metoda je zcela bezbolestná a při bělení zubů nedochází ke změně barvy bílých výplní, odstínu výplní, keramických korunek či můstků. Přijdte k nám a odejděte se zařivým úsměvem.
Copyright (c) 2010 MUDr. Nader Banitorof | zubní ordinace Modřany & zubní ordinace prahaCreated by M&A Solutions s.r.o.