zubní ordinace Praha zubní ordinace Háje Výsledek zubní ordinace
domácí bělení foto bělení zubů foto

Konzultace zubní ordinace Praha

Nejlepší, co můžete udělat je, že navštívíte zubní ordinace Praha a podstoupit bělení zubů přímo pod dohledem specialisty. Konzultace spočívá v prohlédnutí stavu vašeho stávajícího chrupu, určení barvy zubů a pořízení fotografie. Lékař rozhoduje, jestli pacient potřebuje absolvovat před zákrokem dentální hygienu tzv. Air flow. Tato unikátní metoda spočívá v povrchovém odstranění pigmentací (od kávy, čaje, barevných potravin, tabáku) a usazený zubní kámen, aby bělící efekt byl 100%. Jedná se o spray s jemným pískem, kterým jsou usazeniny z povrchu zubů otryskány. Tato technika je velice šetrná a nepoškozuje zubní sklovinu. Dále se dohodne rozsah vybělení podle barevné škály odstínů tak, aby vypadal přirozeně. Barevnost vašich zubů se může změnit až o několik stupňů. Obvykle se barva změní o dva odstíny, výjimečně však i o osm. Naše zubní ordinace Praha vám doporučí nejvhodnější postup přímo pro vás. Můžeme vám nabídnout tzv. ordinační bělení, které spočívá v nanesení přiměřeného množství koncentrovaného peroxidu. Aktivuje se pomocí laseru nebo plazmové lampy, aby efekt byl co možná nejlepší.

Vnitřní bělení neboli walking blech technika

Víte, že je v naší Zubní ordinace Praha možné vybělit zčernalé či hodně zažloutlé zuby, co vypadají doslova mrtvě? K takovému zabarvení dochází díky odumřelé zubní dřeni. Z korunky zubu je na začátku potřeba odstranit veškeré nečistoty, jako jsou například kazy atd. Zub musí mít také dokonalé ošetření kořenových kanálků. Stomatolog vloží bělící vložku do korunky zubu s peroxidem vodíku a natriumperborátem. Provizorně uzavře zub. Po uplynutí jednoho týdne se pacient dostaví na kontrolu, vyndá se mu vložka a lékař rozhodne, jestli se zákrok zopakuje či nikoliv. Až vše vypadá jak má, zub definitivně ošetří a dokonale uzavře.

Výsledek zubní ordinace Praha

Naše zubní ordinace Praha vám nabízí i tzv. domácí bělení. Cena domácího bělení je levnější než ordinačního. Rozdíl je v tom, že stomatolog vám sejme přesný otisk chrupu a poté zhotoví v zubní laboratoři pryžový aplikátor. Dostanete hotový aplikátor a ve stříkačce bělící gel. Tato metoda dovoluje pacientovi mít přehled nad požadovanou bělostí a umožňuje mu dosáhnout kvalitních výsledků. Výhoda pryžové aplikátoru je možnost uschování na pozdější použití. Tato praktika je pomalejší oproti intenzivnímu bělení, ale výsledky jsou vidět již po prvním použití. Doporučujeme v něm pokračovat po ordinačním bělení a to v délce až 14-ti dnů. Nejlepších výsledků dosáhnete kombinací ordinačního i domácího bělení zubů. Naše zubní ordinace Praha vám nabídne příjemné prostředí, profesionální přistup a moderní techniku.
Copyright (c) 2010 MUDr. Nader Banitorof | zubní ordinace Modřany & zubní ordinace Háje, prahaCreated by M&A Solutions s.r.o.