Description: Žádné, byť sebelepší a s láskou připravované jídlo neuhasí pocit žízně. Neukojíte – li své žíznivé krky, nemůžete si vychutnávat ani ostatní radosti Vašich životů. Proto jsme tu pro Vás i v této oblasti. Nabízíme Vám širokou škálu nápojů, které máte rádi, anebo které si jistě oblíbíte, pokud je ještě neznáte. Leták Tesco zajistí, že...

Alko i nealko

Žádné, byť sebelepší a s láskou připravované jídlo neuhasí pocit žízně. Neukojíte – li své žíznivé krky, nemůžete si vychutnávat ani ostatní radosti Vašich životů. Proto jsme tu pro Vás i v této oblasti. Nabízíme Vám širokou škálu nápojů, které máte rádi, anebo které si jistě oblíbíte, pokud je ještě neznáte. Leták Tesco zajistí, že budete vědět o všech možných slevách oblíbeného alka i nealka dopředu. Potěšte své krky a zalijte je dobrými nápoji za akční ceny.

Suschi

Máte rádi suschi, ale nechce se Vám utrácet za drahé japonské restaurace? Ušetřete čas i peníze a vyrobte si vlastní suschi doma. Pravidelní odběratelé ocení leták Tesco i v tomto případě. Nenechte si ujít akci na všechny suschi suroviny, které Tesco nabízí a udělejte si japonský romantický večer s tímto lahodným pokrmem namáčeném ve wasabi a sojové omáčce.