Description: Rádi bychom vám nabídli něco skvělého pro vaší pleť. BB krém cream make-up je tajemství krásné pleti asiatek. Tato vynikající korejská kosmetika je díky svému unikátnímu složení skvělá pro všechny typy pleti. Vyzkoušejte ho i vy a dejte své pleti maximum. BB krém cream make-up vám ušetří jak čas, tak i peníze a to především...

BB krém cream make-up

Rádi bychom vám nabídli něco skvělého pro vaší pleť. BB krém cream make-up je tajemství krásné pleti asiatek. Tato vynikající korejská kosmetika je díky svému unikátnímu složení skvělá pro všechny typy pleti. Vyzkoušejte ho i vy a dejte své pleti maximum.

BB krém cream make-up vám ušetří jak čas, tak i peníze a to především proto, že v sobě skrývá krém i make-up v jednom. Ráno tedy nemusíte již nic více své pleti dopřát. BB krém nabízíme v 5ti odstínech. Vaše pleť bude dokonale vyživena a sjednocena.

Udělejte pro svou pleť maximum


Skvělý BB krém cream make-up díky vysokému faktoru 50 skvěle ochrání vaši pleť před nebezpečným UV zářením, které pleti tolik škodí. Je hypoalergenní a vhodný pro všechny typy pleti a to zejména té citlivé. Na to, že je velmi lehký, má opravdu vysoké krycí schopnosti.