Description: Dostali jste se již do věku, kdy Vám menopauza není cizí a Vy již pociťujete její přítomnost? Vyzkoušejte doplněk stravy menox45, který Vám pomůže od všech nepříjemných záležitostí v období klimakteria.Menopauza má několik symptomů, které nelze jednoduše přejít a mezi ně patří deprese, změny nálady, záchvaty pláče, tělo se snadněji unavuje, nemáte chuť na sex...

Dlouhodobé účinky

Dostali jste se již do věku, kdy Vám menopauza není cizí a Vy již pociťujete její přítomnost? Vyzkoušejte doplněk stravy menox45, který Vám pomůže od všech nepříjemných záležitostí v období klimakteria.
Menopauza má několik symptomů, které nelze jednoduše přejít a mezi ně patří deprese, změny nálady, záchvaty pláče, tělo se snadněji unavuje, nemáte chuť na sex a to není stále všechno. Dále se Vám též může objevovat bříško a křehnout nehty. Zakročte proti tomuto období, které postihuje všechny ženy v rozmezí 40. až 50. roku života.

Složení

Právě náš preparát menox24 Vám v období, které menopauza přináší, pomůže a ulehčí Vám to. Je to prodejný lék, který přichází z USA. Má homologované složení, kde obsahuje 17 esenciálních aminokyselin, více než 20 nasycených i nenasycených mastných kyselin, ale také 5 fytosterolů.