Description: Proč ne? Dobrý nápad. Je to moderní způsob, jak zviditelnit svoji firmu a dát kolem sebe vědět, že jste kvalitní a moderní firma. Udělat ze svých zaměstnanců chodící reklamu je opravdu moderní a chytrý nápad. Zvolíte-li ještě k tomu originální nápad na potisk a kvalitní zpracování, je vyhráno. A kdo tohle všechno zrealizuje? ...

Firemní Promo tričko?

Proč ne? Dobrý nápad. Je to moderní způsob, jak zviditelnit svoji firmu a dát kolem sebe vědět, že jste kvalitní a moderní firma. Udělat ze svých zaměstnanců chodící reklamu je opravdu moderní a chytrý nápad. Zvolíte-li ještě k tomu originální nápad na potisk a kvalitní zpracování, je vyhráno.

A kdo tohle všechno zrealizuje?

Firma Baraccuda vám plně poslouží v realizaci. Zabývá se již několik let reklamním textilem a svoje umění dovedla již do mistrovské úrovně. Nabízí kvalitu, originalitu, plný zákaznický servis. Je to tak jednoduché. Že jste o tom nevěděli? Nevadí, tak to zkuste nyní a uvidíte. Výsledek vás mile překvapí, protože kvalita se chválí sama a vaše firma bude brzy tak populární, že se nestačíte divit. Stačí se jen svěřit do péče odborníků a vše bude v nejlepším pořádku.