Description: http://www.translatorka.cz/ Nemyslete si, že když Váš úkol, který jste si mohli sami určit či Vám byl někým, například výše postaveným ve vašem zaměstnání, přidělen, neprahne po své správnosti. Pokud jste si absolutně jistí, že mu ji Vy sami nejste schopni dát, aniž byste se při tom nejméně nerozkrájeli, přenechte to jiným, mnohem zkušenějším. Bez překladů angličtina...

I malý jeden náročný odstavec si zaslouží korektní správnost

http://www.translatorka.cz/ Nemyslete si, že když Váš úkol, který jste si mohli sami určit či Vám byl někým, například výše postaveným ve vašem zaměstnání, přidělen, neprahne po své správnosti. Pokud jste si absolutně jistí, že mu ji Vy sami nejste schopni dát, aniž byste se při tom nejméně nerozkrájeli, přenechte to jiným, mnohem zkušenějším. Bez překladů angličtina Kolín se byste se vždy ihned ve všem jistě ztratili a v závěru budete jen rádi, že jste do toho nešli sami, nýbrž s nimi.
 

Mladší krev si zaslouží vždy pomoci

To, že Váš věk ještě nedosáhl ani plnoletosti přeci neznamená, že jste definitivně skočil s jakoukoliv pomocí, která Vám je ze všech světových stran v tak honosné míře nabízena. Bez překladů angličtina Kolín by se Vám nic nedařilo vyřešit v pohodlí. Dokonce se může stát, že se něco rozumného do budoucna přiučíte.