Description: K výběru dámské kabelky je třeba přistupovat stejně obezřetně jako k výběru oblečení. Je to doplněk, který dokáže kouzla, když zvolíme ten pravý, který se hodí právě k naší postavě. Jsme-li spíše při těle, dokáže naše oblé tvary vyvážit svým vyšším hranatým tvarem. A naopak jsme-li drobné postavy, určitě ji nebudeme schovávat za velkou tašku,...

Jaký tvar a velikost?

K výběru dámské kabelky je třeba přistupovat stejně obezřetně jako k výběru oblečení. Je to doplněk, který dokáže kouzla, když zvolíme ten pravý, který se hodí právě k naší postavě. Jsme-li spíše při těle, dokáže naše oblé tvary vyvážit svým vyšším hranatým tvarem. A naopak jsme-li drobné postavy, určitě ji nebudeme schovávat za velkou tašku, ta přísluší vysoké ženě a nejlépe pak spíše široká.

Podtrhněte svoji ženskost

Umění dámské kabelky spočívá v tom, že s ní můžete svoji ženskost zvýraznit a potlačit to, na co upozorňovat nechcete. Vybíráte tedy stejným stylem jako například šaty, jejichž střihem také vyvažujete svoji postavu. Ženy s ideálními proporcemi si jistě mohou pořídit tento doplněk v jakékoliv velikosti a tvaru, ostatní ale musí při výběru více přemýšlet.