Description: Nabízíme vám mobilní chaty a dovážené z Holandska, jsou kvalitní a je možno je poupravit dle přání klienta. Téměř všechny nabízené objekty si můžete prohlédnout v našem Centru ve Skotnici na Moravě u Příbora. Mobilní domky, neboli také mobilheimy, jsou určeny k celoročnímu bydlení, ovšem v našich klimatických podmínkách je nutno provést určité úpravy a...

Jednoduché a rychlé řešení bydlení

Nabízíme vám mobilní chaty a dovážené z Holandska, jsou kvalitní a je možno je poupravit dle přání klienta. Téměř všechny nabízené objekty si můžete prohlédnout v našem Centru ve Skotnici na Moravě u Příbora.

Mobilní domky, neboli také mobilheimy, jsou určeny k celoročnímu bydlení, ovšem v našich klimatických podmínkách je nutno provést určité úpravy a zateplení, aby byly obyvatelné i v zimních měsících. Tyto úpravy mobilní domky si může klient provést sám, nebo vám je můžeme zajistit my.

Pohodlný nákup

Mobilní domky jsou věc movitá, proto není možnost si na ně vzít hypotéku. Nabízíme vám ale i jiné možnosti financování. Dopravu po ČR vám zajistíme až na váš pozemek zdarma, a můžete se ihned nastěhovat.