Description: Hodláte se vydat na prodloužený víkend do hlavního města? Pojedete-li v plném rodinném počtu, neměli byste ponechat náhodě výběr ubytování. S dětmi to přece není jednoduchá volba. Mělo by to být prostředí příjemné, vlídné, rodinné a při tom všem velice pohodlné, chcete-li si především příjemně odpočinout. Již víte, kam zamířit? Co třeba hotely Praha 8?...

Kde se ubytovat s dětmi?

Hodláte se vydat na prodloužený víkend do hlavního města? Pojedete-li v plném rodinném počtu, neměli byste ponechat náhodě výběr ubytování. S dětmi to přece není jednoduchá volba. Mělo by to být prostředí příjemné, vlídné, rodinné a při tom všem velice pohodlné, chcete-li si především příjemně odpočinout. Již víte, kam zamířit? Co třeba hotely Praha 8? Nebojte se této adresy, dopravní dostupnost je velice pohodlná a snadná, budete zde podstatně rychleji než v centru města a navíc budete mít jistotu, že v nočních hodinách je Váš vůz v bezpečí.

Jako u babičky a přece moderně

Až náš příjemný rodinný hotel Praha naleznete, záhy zjistíte, že lepší volbu jste učinit nemohli. Pokoje jsou nádherně zařízené jedinečným dubovým nábytkem. A co teprve postele! Již jste někdy spali v peřinách, které jsou plněné pravým husím prachovým peřím? Dnes již tento luxus jen stěží naleznete a vězte, že Vaše děti v nich budou spát jako zabité a i Vy, rodiče, si tak užijete chvilku klidu pro sebe. Nenechte se však mýlit dubovým nábytkem a husím peřím, pokoje disponují zároveň i veškerou moderní elektronikou, kterou si lze představit.