Description: Milovníci lyží často vyrážejí do zahraničí. Mají pocit, že pokud nebudou lyžovat v Alpách, jako by snad ani nebyli lyžaři. Lyžování v Alpách je nepochybně super, ale na druhou stranu je to tak trochu snobismus, zvláště když podmínky pro lyžování jsou i v České republice velmi kvalitní. Například na Pradědu naleznete celou řadu kvalitních sjezdovek,...

Kvalitní lyžovačka

Milovníci lyží často vyrážejí do zahraničí. Mají pocit, že pokud nebudou lyžovat v Alpách, jako by snad ani nebyli lyžaři. Lyžování v Alpách je nepochybně super, ale na druhou stranu je to tak trochu snobismus, zvláště když podmínky pro lyžování jsou i v České republice velmi kvalitní. Například na Pradědu naleznete celou řadu kvalitních sjezdovek, které jsou vhodné jak pro zkušené lyžaře, tak pro ty, kteří s lyžováním teprve začínají.

Nemůžete udělat chybu

S ubytováním v Jeseníkách nemůžete udělat chybu a nebudete svého rozhodnutí litovat. Jedná se o ubytování ve sporthotelu, který poskytuje pro své hosty skutečně nebývalý komfort. Po dni stráveném na sjezdovce například oceníte vířivku nebo saunu. Ortodoxní sportovci si mohou zacvičit v posilovně.