Description: Lákají vás videokonference , ale nejste si jistí, jestli je to právě pro vaši firmu vhodný způsob komunikace? Rozhodně si tuto variantu neváhejte vyzkoušet, sami poznáte, jak moc veliké má výhody. Díky těmto firemním jednáním na dálku ušetříte spoustu svého času, ale také financí. Nebudete muset totiž dojíždět do jiných firem na schůzky, vše budete...

Kvalitní přenos obrazu i zvuku

Lákají vás videokonference , ale nejste si jistí, jestli je to právě pro vaši firmu vhodný způsob komunikace? Rozhodně si tuto variantu neváhejte vyzkoušet, sami poznáte, jak moc veliké má výhody. Díky těmto firemním jednáním na dálku ušetříte spoustu svého času, ale také financí. Nebudete muset totiž dojíždět do jiných firem na schůzky, vše budete moci řešit pomocí těchto systémů. Nemusíte mít strach ohledně kvality zvukového přenosu anebo přenosu obrazu. Vše je na skvělé a profesionální úrovni, jakou samozřejmě očekáváte. Udělejte tedy pro svou firmu něco přínosného a obohaťte ji o tuto novou komunikační metodu.

Pro libovolně velké skupiny

Ptáte se, jestli bude možné provádět videokonference i ve velikých skupinách? Samozřejmě, že to možné je, budete ale muset zainvestovat do profesionální techniky Polycom, která vám umožní jak konverzace v malé skupince lidí, tak velká hromadná jednání. Velikou výhodou je, že si budete připadat, jako byste byli tváří v tvář jiným se všemi účastníky. Ano, až tak realistické to díky profesionálním technologiím bude.