Description: Máte problémy se sklem Vašeho automobilu a bydlíte v okolí Prahy? Pak by bylo nejlepší, kdybyste se zastavily u nás. Autoskla Praha Vám nabízí komplexní servis, který souvisí hlavně s auto skly Můžeme Vám ovšem nabídnout i jiné služby jako jsou kupříkladu montáž parkovacího asistenta nebo vyřizování Vašich pohledávek u pojišťovny. Opravíme všechna vozidla Naše...

Kvalitní výměna skel za skvělé ceny

Máte problémy se sklem Vašeho automobilu a bydlíte v okolí Prahy? Pak by bylo nejlepší, kdybyste se zastavily u nás. Autoskla Praha Vám nabízí komplexní servis, který souvisí hlavně s auto skly Můžeme Vám ovšem nabídnout i jiné služby jako jsou kupříkladu montáž parkovacího asistenta nebo vyřizování Vašich pohledávek u pojišťovny.

Opravíme všechna vozidla

Naše firma se nespecializuje pouze na jeden typ vozu, tedy osobní, ale můžete si u nás nechat opravit i skla od nákladních vozidel a autobusů. Najdete nás nejen v Praze, ale své služby našim zákazníkům můžeme poskytnout i v Brandýse nad Labem či v Lysé nad Labem. I v těchto našich pobočkách se Vašemu vozu dostane špičková péče. Vše nabízíme za ceny, které jsou nižší, než u naší konkurence.