Description: Když už chcete stěhovat něco neskladného, velkého, nebo těžkého, to není problém. My vám s automobilem zapůjčíme upevňovací a manipulační techniku, kotvicí techniku, přepravní vozík, to není vůbec problém. A máte to už v ceně! přirozeně si pro vůz přijedete svým autem a můžete ho u nás nechat ve firmě bez obav parkovat a pak...

My vám pomůžeme

Když už chcete stěhovat něco neskladného, velkého, nebo těžkého, to není problém. My vám s automobilem zapůjčíme upevňovací a manipulační techniku, kotvicí techniku, přepravní vozík, to není vůbec problém. A máte to už v ceně! přirozeně si pro vůz přijedete svým autem a můžete ho u nás nechat ve firmě bez obav parkovat a pak si ho vyzvednout po vrácení našeho vozu. Naše půjčovna dodávek se vám všemožně snaží vždy vyjít vstříc.

Bez obav z odcizení

Nemusíte se dokonce ani obávat, že by vám náš vůz někde někdo ukradl. Všechny naše vozy totiž mají automatické bezpečnostní vyhledávání přes GPS, takže i kdyby se ho nějaký poberta zmocnil, za pár chvil si pro něj i s policií dojedeme přímo tam, kde se lump zrovna nachází. A jestli nechcete při řízení našeho vozu bloudit, tak vám sebou dáme taky navigaci!