Description: Každodenní procházky si užíváme za každého počasí, ve dne i v noci. Pokud i Vy patříte mezi ty opravdu aktivní chovatele, kteří svého miláčka berou s sebou všude, oceníte možnost dopřát mu více bezpečí a lepší viditelnost pomocí svítícího obojku pro psy. Ať už půjdete na vodítku, nebo bude puštěný na volno, bude nepřehlédnutelný a...

Na volno i na vodítku

Každodenní procházky si užíváme za každého počasí, ve dne i v noci. Pokud i Vy patříte mezi ty opravdu aktivní chovatele, kteří svého miláčka berou s sebou všude, oceníte možnost dopřát mu více bezpečí a lepší viditelnost pomocí svítícího obojku pro psy. Ať už půjdete na vodítku, nebo bude puštěný na volno, bude nepřehlédnutelný a neztratí se.

Svítí ve tmě

Nejlepší přítel člověka často přijde k úrazu jen nepozorností lidí ve svém okolí. S obojkem s LED žárovkami bude Vašeho psa vidět na dálku i v mlze, tmě a špatném počasí. Nepřehlédnou ho ani řidiči, cyklisté, ani ostatní chovatelé. Můžete tak předejít mnohým nepříjemnostem. Vybírejte z pěti velikosti a pěti barevných provedení. Vyrazte bez obav na procházku městem, do parku i do lesa.