Description: Vítejte v nábytku MAX, zakázkovém nábytku na míru, který vybaví vaše kuchyně, předsíně koupelny, obývací pokoje i dětské pokoje. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si galerie nábytku včetně ukázek vzorových sestav. Pro výrobu našeho nábytku používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, jako jsou například lamina, která jsou certifikována a splňují přísné evropské normy. Naše heslo...

Nábytek Praha je tu pro vás

Vítejte v nábytku MAX, zakázkovém nábytku na míru, který vybaví vaše kuchyně, předsíně koupelny, obývací pokoje i dětské pokoje. Navštivte naše webové stránky a prohlédněte si galerie nábytku včetně ukázek vzorových sestav. Pro výrobu našeho nábytku používáme pouze ty nejkvalitnější materiály, jako jsou například lamina, která jsou certifikována a splňují přísné evropské normy. Naše heslo je: nábytek Praha – vysoká kvalita bez kompromisu. V menu se také dočtete jak provádět objednávky a nezávaznou poptávku. Vaši poptávku nám můžete zaslat prostřednictvím on-line formuláře. My vám na základě této nezávazné poptávky zdarma vypracujeme cenovou nabídku a grafický návrh. Rádi vás rovněž uvítáme v našem designovém studiu.

Nakupovat u nás se vyplatí

Projděte si kategorie: Dětský pokoj na míru, Obývací pokoje s fantazií, Vestavěné skříně na míru nebo Kuchyně pro radost z vaření. Využijte obrovských slev 30% až 80% na odprodej vystavených sestav nábytku prodejny z důvodu obměny expozice. Toužíte-li tedy po kompletním vybavení interiéru svého bytu, obraťte se na nábytek Praha a my vám vyrobíme zakázkový nábytek na míru do každého prostoru, a to za cenu sériově vyráběného nábytku u jiných firem.