Description: Někteří lidé mají, jak se tak mezi lidmi říká, pod čepicí. Copak to znamená? Ano, ano správě, že jsou chytří. A jste to i vy? Neplýtváte zbytečně ve svém domově potravinami, vodou, energií? Sáhněte si teď každý do svědomí, jak to vlastně máte. Třídíte odpad? Pořádně a vzorně, nebo všechno sypete do jednoho kontejneru, aniž...

Někteří jsou chytří

Někteří lidé mají, jak se tak mezi lidmi říká, pod čepicí. Copak to znamená? Ano, ano správě, že jsou chytří. A jste to i vy? Neplýtváte zbytečně ve svém domově potravinami, vodou, energií? Sáhněte si teď každý do svědomí, jak to vlastně máte. Třídíte odpad? Pořádně a vzorně, nebo všechno sypete do jednoho kontejneru, aniž by vás zajímalo, co se vlastně bude dít dál, že například takový plast se snad nedokáže pořádně nikdy ve volné přírodě rozložit. A je to jenom a pouze o lidech. Jistě nemusí vás to zajímat, vy žijete teď a tady, ale co třeba vaše děti?

Zkuste být rozumní

Alespoň jeden člověk, když se začne trochu zajímat o tuto problematiku, zase se tím posune celý svět o kus dál. Jistě tak pomůžete sami sobě. Například zateplením fasády ušetříte spoustu peněz. A jistě tím posloužíte i přírodě. Nebudete tak plýtvat zbytečně energií.