Description: Někdy svatebním oznámením informujeme o velkolepém obřadu vlastně ex post. Jsou lidé, kteří si nepotrpí na okázalou nádheru a velkolepé rituály. Ne každý touží po bílých šatech a nezapomenutelné hostině. Někdo to tak nechce z finančních důvodů a někdo si na to zkrátka nepotrpí. Obřad vnímají jako intimní záležitost, která se uskutečňuje mezi mužem...

Někteří lidé nemají potřebu mít velkou veselku

Někdy svatebním oznámením informujeme o velkolepém obřadu vlastně ex post. Jsou lidé, kteří si nepotrpí na okázalou nádheru a velkolepé rituály. Ne každý touží po bílých šatech a nezapomenutelné hostině. Někdo to tak nechce z finančních důvodů a někdo si na to zkrátka nepotrpí. Obřad vnímají jako intimní záležitost, která se uskutečňuje mezi mužem a ženou a není k tomu třeba obecenstvo.

Sdělit ostatním, že jste se vzali je ovšem slušnost

Ovšem i v takovém případě si příbuzní a přátelé zaslouží být informování o tom, že se tak stalo. Je to totiž slušnost. Je samozřejmé, že úprava a zpracování takového oznámení pak bude spíše decentní a lehce minimalistická, ale neznamená to, že by nemělo být elegantní a působivé.