Description: Konečně se vám podařilo nalézt váš vysněný dům, který je na prodej? Velmi vážně uvažujete o jeho koupi, ale rádi byste věděli, v jakém technickém stavu se tato budova nachází? Obáváte se, že by se cena nakonec mohla ještě mnohonásobně navýšit, a to v podobě vad, které bude třeba v této budově opravit? Pak neváhejte...

Nekupujte zajíce v pytli

Konečně se vám podařilo nalézt váš vysněný dům, který je na prodej? Velmi vážně uvažujete o jeho koupi, ale rádi byste věděli, v jakém technickém stavu se tato budova nachází? Obáváte se, že by se cena nakonec mohla ještě mnohonásobně navýšit, a to v podobě vad, které bude třeba v této budově opravit? Pak neváhejte a co nejdříve nás kontaktujte, protože váš vyhlédnutý objekt by měl co nejdříve prohlédnout inspektor nemovitostí.

Udělejte si přehled o stavu vaší budovy

Koupě nemovitosti je finančně velmi náročnou záležitostí. Pokud však využijete našich komplexních služeb, rozhodně nebudete litovat. Vypracujeme pro vás totiž podrobnou zprávu ve vámi vybraných oborech a připravíme pro vás zároveň průkaz nemovitosti. Budete tak mít před sebou perfektní přehled o tom, v jakém stavu se budova nachází a bez jakých oprav se v budoucnosti rozhodně neobejdete. Věřte, že tyto informace jsou mnohem cennější, než pozdější nepříjemná překvapení. S naším inspektorem získáte jistotu, že jsou vaše finance investovány efektivně a do objektu, který za to opravdu stojí.