Description: Skvělou dovolenou s celou rodinou si báječně užijete v naší zemi. Není vždy nutné cestovat stovky kilometrů k moři, stačí si sbalit batůžek a odjet kousek dál od místa svého bydliště. Možná Vás překvapí, jak krásně je v Česku. Nespočet turistických cílů, hradů, zámku či úžasných zoologických zahrad a zábavných aquaparků, to vše zde najdete....

Není vždy nutné cestovat do zahraničí

Skvělou dovolenou s celou rodinou si báječně užijete v naší zemi. Není vždy nutné cestovat stovky kilometrů k moři, stačí si sbalit batůžek a odjet kousek dál od místa svého bydliště. Možná Vás překvapí, jak krásně je v Česku. Nespočet turistických cílů, hradů, zámku či úžasných zoologických zahrad a zábavných aquaparků, to vše zde najdete. Ubytujte se na chatách a chalupách k pronajmutí a zažijte báječnou dovolenou!

Letní i zimní pobyty

Nabízíme Vám pronájem chat celoročně. Dovolenou, odpočinek nebo aktivitu si dopřejte po celý rok. Každé roční období má své kouzlo. Od března do října je otevřena většina oblíbených historických památek, proto se po nich můžete toulat, kdykoliv bude krásné počasí. V zimě si užijte sjezdové i běžecké tratě!