Description: Dopřáváte si v teplém počasí zmrzlinu? Nevyhovují vám drahé v supermarketech? Pak vyzkoušejte naši zmrzlinu, nabízíme točenou i kopečkovou variantu. Vychutnat si můžete i ovocné sorbety, které vyrábíme z čerstvého ovoce. Nově máme i sorbet z Akai, což je ovoce s vysokým obsahem antioxidantů. Můžete tedy mlsat bez výčitek. Jsme výrobci tradiční české a přinášíme...

Nová nabídka zmrzlin


Dopřáváte si v teplém počasí zmrzlinu? Nevyhovují vám drahé v supermarketech? Pak vyzkoušejte naši zmrzlinu, nabízíme točenou i kopečkovou variantu. Vychutnat si můžete i ovocné sorbety, které vyrábíme z čerstvého ovoce. Nově máme i sorbet z Akai, což je ovoce s vysokým obsahem antioxidantů. Můžete tedy mlsat bez výčitek.
Jsme výrobci tradiční české a přinášíme vám chladivé potěšení v podobě prolévaných a smetanových zmrzlin i ovocných sorbetů. Každý si u nás přijde na své. Abyste si naše zmrzliny vychutnali, nemusíte být milovník zmrzliny, protože naše výrobky zachutnají každému, i těm největším zmrzlinovým skeptikům.

Nemůžete jíst klasickou zmrzlinu?

Ať z důvodu bezlepkové diety nebo cukrovky nemůžete jíst běžně dostupné výrobky, nezoufejte. Naše zmrzliny jsou vhodné i pro vás. Můžete si je tedy dopřát a nemusíte se obávat zdravotních komplikací.