Description: razítko v našem e-shopu razitkacentrum.cz můžete objednávat bez nutnosti registrace. Navíc máte na výběr ze tří možností rychlosti výroby . V naší nabídce najdete celou kompletní řadu razítka Colop. Razítko můžete objednat kompletní nebo jen samostatnou textovou desku. Na každé razítko se vztahuje záruční doba 3 roky. Razítka od firmy Razítka Centrum, která navazuje na...

Objednejte si razítko online

razítko v našem e-shopu razitkacentrum.cz můžete objednávat bez nutnosti registrace. Navíc máte na výběr ze tří možností rychlosti výroby . V naší nabídce najdete celou kompletní řadu razítka Colop. Razítko můžete objednat kompletní nebo jen samostatnou textovou desku. Na každé razítko se vztahuje záruční doba 3 roky.

Razítka od firmy Razítka Centrum, která navazuje na tradice a zkušenosti firmy Tibora Sedina, jednoho z prvních porevolučních výrobců razítka v Praze z oboru výroby razítka, spojuje dlouholetou tradici s nejmodernějšími postupy používané při výrobě razítka.

Razítka za internetové ceny

Nabízíme našim zákazníkům výrobu samobarvícího razítka Colop za internetové ceny s 30 % slevou. V naší nabídce je samozřejmostí i příslušenství k těmto razítko. Využijte naší jedinečné nabídky a objednejte si razítko u firmy Razítka Centrum.