Description: Ptáte se, proč byste měli využít převod lékařské praxe na s.r.o., jaké to má výhody a co z toho budete mít? Pokud jste i vy doktor, tak zajisté víte, že za svou práci ručíte svým osobním majetkem. Je to obrovská nevýhoda, protože nikdy nevíte, co se může stát, a ručit něčím, co je vám nejbližší,...

Oddělní majetku

Ptáte se, proč byste měli využít převod lékařské praxe na s.r.o., jaké to má výhody a co z toho budete mít? Pokud jste i vy doktor, tak zajisté víte, že za svou práci ručíte svým osobním majetkem. Je to obrovská nevýhoda, protože nikdy nevíte, co se může stát, a ručit něčím, co je vám nejbližší, je opravdu nepříjemné. Pokud ale dáte šanci tomuto úkonu, tak to tak nebude. Najednou se totiž oddělí obchodní majetek od vašeho soukromého, což zajisté oceníte, protože si budete moci ihned oddychnut a být více uvolnění, což se zajisté projeví i v kvalitě vaší práce. Neváhejte tedy ani na sekundu a investujte právě do tohoto prostého, ale velmi efektivního úkonu.

Žádné skryté poplatky

Můžete mít jistotu, že pokud se obrátíte v této otázce právě na nás, tak že budete spokojeni. Vše uděláme opravdu rychle a hlavně spolehlivě, a hlavně jsme pro vás féroví partneři. Nemusíte mít jakékoliv obavy ze skrytých poplatků a tak podobně, to vůbec ne. Stanovíme vám cenu, se kterou budete moci počítat. Tato cena bude konečná, tudíž vás nebudou čekat další nepříjemné poplatky.