Description: Chtěla tomu náhoda, nebo osud?  Trojice kluků, vlastně mladých mužů, kteří byli minulý týden přijati do prvního ročníku vysoké školy, si na přehradě postaví svůj společný stan. Zapíchnou poslední kolík a jdou si zaplavat. Léto je na svém vrcholu, zrovna jsou ty nejteplejší dny a noci. Sotva zmizí ve vodě, začne vedle nich stavět svůj...

Ony je?

Chtěla tomu náhoda, nebo osud?  Trojice kluků, vlastně mladých mužů, kteří byli minulý týden přijati do prvního ročníku vysoké školy, si na přehradě postaví svůj společný stan. Zapíchnou poslední kolík a jdou si zaplavat. Léto je na svém vrcholu, zrovna jsou ty nejteplejší dny a noci. Sotva zmizí ve vodě, začne vedle nich stavět svůj stan trojice děvčat. Vlastně už mladých dam. Zrovna před týdnem se jim podařilo odmaturovat.
 

Nebo oni je?

Stan je postaven a děvčata si jdou také zaplavat. Odpolední společné setkání před stany všechny rozesměje. Vytvoří se skupina šesti mladých lidí a prožijí spolu příjemný týden. Kdyby čas trávili zbytečným kdo jak koho sbalit, nikdy by se tak dobře nebavili. Na konci pobytu otázku jestli ony je, nebo oni je už opravdu neřeší.