Description: Firma Plancher nabízí široký výběr kvalitních plovacích podlah. Naše plovoucí podlahy splní všechna vaše očekávání. V naší široké skále si každý vybere vzor, který se mu bude líbit. Můžete si vybrat, jestli chcete podlahu ze dřeva nebo laminátu velikost jednotlivých dílů. Sami vám poradíme, jaký typ podlahy by pro Vás byl nejlepší a řekneme vše...

Plovoucí podlahy

Firma Plancher nabízí široký výběr kvalitních plovacích podlah. Naše plovoucí podlahy splní všechna vaše očekávání. V naší široké skále si každý vybere vzor, který se mu bude líbit. Můžete si vybrat, jestli chcete podlahu ze dřeva nebo laminátu velikost jednotlivých dílů. Sami vám poradíme, jaký typ podlahy by pro Vás byl nejlepší a řekneme vše o instalaci přímo do vašeho bytu či domu. Tohle všechno nabízíme za skvělou cenu.
Plovoucí podlahy Vám nabízejí skvělou cenu v porovnání s kvalitou krytiny a velice jednoduchou instalaci. Jediné práce, které zasáhnout do domu je srovnání podlahy, poté se jen položí izolace a na ni přímo plovací podlaha. Ta do sebe zapadne při pokládání a je hotovo.

Vše naprosto zdravě

Jelikož jsou plovoucí podlahy bezprašné a vyrobeny z přírodních materiálů nehrozí jakákoli alergická reakce či zdravotní problémy.