Description: Požadavkem všech firem je zviditelnit se a omezit konkurenci. Dále touží po efektivním a přesto cenově dostupném řešení. My pro Vás jedno takové máme a tím jsou ppc reklamy. Její efektivnost spočívá v tom, že se o Vás dozví prakticky kdokoliv, kdo má k dispozici internet. Cena této formy propagace se pohybuje od 2000 do...

PPC reklama

Požadavkem všech firem je zviditelnit se a omezit konkurenci. Dále touží po efektivním a přesto cenově dostupném řešení. My pro Vás jedno takové máme a tím jsou ppc reklamy. Její efektivnost spočívá v tom, že se o Vás dozví prakticky kdokoliv, kdo má k dispozici internet. Cena této formy propagace se pohybuje od 2000 do 5000 Kč. Máte chuť se dozvědět víc? Co musíte udělat proto, abyste si mohli PPC reklamu pořídit? Stačí, když nás kontaktujete na tel. 775 646 333 a my vše potřebné uděláme za Vás.

Nejprve analyzujeme Váš web. Poté vybereme klíčová slova odpovídající danému tématu. Ta použijeme pro napsání kvalitního a poutavého článku. Článek poté publikujeme na web. Vaší PPC reklamu najdete vždy jen na známých internetových stránkách, jako je např. google. Pak už jen stačí, aby klient do vyhledávače zadal klíčové slovo z textu, a článek se automaticky objeví na předních místech vyhledávání. Vaše tržby se zvýší a náklady na propagaci naopak sníží. Naše firma má desítky referencí, které si můžete přečíst a zhodnotit tak, co je pro Vás výhodné. Tak neváhejte využít našich služeb.