Description: Volný vestibul před vaším knihkupectvím láká k dalšímu využití. Nádherně prosklený prostor, s nevyužitým zákoutím. Dřevěné obložení jeho stěn vytváří intimní atmosféru. A váš plán, rozšířit stávající prostory o antikvariát, nabývá reálnou podobu. Umístěním sedací soupravy a několika čalouněných taburetů, vytvořit klidovou zónu, ve které si budou moci zákazníci beze spěchu prohlédnout nabízené knihy. ...

Přesně na míru

Volný vestibul před vaším knihkupectvím láká k dalšímu využití. Nádherně prosklený prostor, s nevyužitým zákoutím. Dřevěné obložení jeho stěn vytváří intimní atmosféru. A váš plán, rozšířit stávající prostory o antikvariát, nabývá reálnou podobu. Umístěním sedací soupravy a několika čalouněných taburetů, vytvořit klidovou zónu, ve které si budou moci zákazníci beze spěchu prohlédnout nabízené knihy.

Danému prostoru

Teď už zbývá jenom zvolit ten správný rozměr a materiál jejího povrchu, aby byl snadno udržovatelný. Nejvíce se vám líbí ty, potažené kůží. Ta je zárukou kvality a má dlouhou životnost. Barevně doladí stávající dřevěné obklady. Zakoupením kávovaru rozšíříte svoje knihkupecké služby. S šálkem dobré kávy se knihy vybírají lépe.