Description: To je dobrý krok! Vaše miminko se narodí do úplné rodiny a bude s Vámi sdílet stejné příjmení. S dítětem na cestě je všechno zařizování více chaotické než v jiné situaci. Ale nebojte, jsme tu pro Vás, abychom Vám tyto potíže pomohli zvládnout a ušetřit tak mnoho času a energie. Je důležité „neodfláknout“ žádost...

Přítelkyně je tv očekávání a vy jste nyní ve velkém plánování svatby?

To je dobrý krok! Vaše miminko se narodí do úplné rodiny a bude s Vámi sdílet stejné příjmení. S dítětem na cestě je všechno zařizování více chaotické než v jiné situaci. Ale nebojte, jsme tu pro Vás, abychom Vám tyto potíže pomohli zvládnout a ušetřit tak mnoho času a energie. Je důležité „neodfláknout“ žádost o ruku, to by Vám rodina a kamarádi dali! Máte již představu jak by měla taková událost vypadat?

Jsme tu od toho, abychom Vám v tomto zmatku pomohli!

S místem a dalšími náležitostmi s tím spojené Vám bohužel neporadíme, ale máme pro Vás připraveny zásnubní prsteny několika druhů a s tím Vám pomůžeme velice rádi! Stačí, když si prohlédnete náš e-shop případně zajdete k nám do prodejny a my se Vám budete rádi věnovat a případně poradíme s Vaším výběrem. Těšíme se na Vaši návštěvu!