Description: S námi je krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vysokozdvižné hydraulické plošiny snadný. Kromě příznivých cen vás zcela jistě potěší i možnost využití těchto strojů uvnitř budov. Jsou totiž na ekologický bateriový pohon. V případě, že s těmito stroji nemáte žádnou zkušenost, nemusíte se ničeho obávat. Při předání provede náš technik školení. Jakékoliv drobné opravy, popřípadě dobíjení...

Příznivé ceny

S námi je krátkodobý nebo dlouhodobý pronájem vysokozdvižné hydraulické plošiny snadný. Kromě příznivých cen vás zcela jistě potěší i možnost využití těchto strojů uvnitř budov. Jsou totiž na ekologický bateriový pohon. V případě, že s těmito stroji nemáte žádnou zkušenost, nemusíte se ničeho obávat. Při předání provede náš technik školení. Jakékoliv drobné opravy, popřípadě dobíjení baterie nebo doplnění nafty, provedeme přímo na místě, proto není potřeba stroj zbytečně nikam převážet.

Bezpečné výškové práce

Využití vysokozdvižných pracovních plošin je opravdu široké. Umožní vám bezpečné výškové práce až do výšky 21 metrů, různé elektromontáže, výškové natěračské práce, kácení stromů, opravy střech, úklid střech od sněhu, montáž reklam apod.