Description: Vaši rodiče už se nemohou starat o vaše děti nebo už je hlídali příliš dlouho? Hledáte pro své děti nějakou jinou zábavu, která by vás uvolňovala z péče o ně, protože vy jste pracovně vytíženi? Využijte proto naší nabídky letních táborů, na kterých se o vaše děti postaráme a ještě jim připravíme spoustu nových dobrodružství....

Problém s hlídáním

Vaši rodiče už se nemohou starat o vaše děti nebo už je hlídali příliš dlouho? Hledáte pro své děti nějakou jinou zábavu, která by vás uvolňovala z péče o ně, protože vy jste pracovně vytíženi? Využijte proto naší nabídky letních táborů, na kterých se o vaše děti postaráme a ještě jim připravíme spoustu nových dobrodružství.

Největší zábava

Léto má být pro děti tím nejlepším obdobím roku. Pošlete je to pro na letní tábor, který si opravdu užijí. Můžete pro ně vybrat různá zaměření, přes tábory sportovní, turistické, se zvířaty či jinak tematicky zaměřené. Délka trvání se může také lišit, od jednoho týdne až po celoměsíční pobyt. Ceny jsou také přiměřené pro pracující rodiče a o zbytek se již postaráme my jako organizační tým.