Description: Nemáte dostatek financí k pořízení zdvihových plošin? Nevěšte hlavu, není to nutné. Můžete si je také docela snadno a rychle zapůjčit či získat do pronájmu, a to i dlouhodobého. Myslíte, že vaše poptávka je příliš specifická? Nikoliv, můžeme nabídnout například samohybné nůžkové – akumulátorové i dieselové, kloubovo- teleskopické dieselové, také akumulátorové, samohybné teleskopické stroje, manipulátory....

Půjčovny nejsou žádnou výjimkou

Nemáte dostatek financí k pořízení zdvihových plošin? Nevěšte hlavu, není to nutné. Můžete si je také docela snadno a rychle zapůjčit či získat do pronájmu, a to i dlouhodobého. Myslíte, že vaše poptávka je příliš specifická? Nikoliv, můžeme nabídnout například samohybné nůžkové – akumulátorové i dieselové, kloubovo- teleskopické dieselové, také akumulátorové, samohybné teleskopické stroje, manipulátory. Nebo máte na mysli ještě nějaké jiné druhy?

Přemístíme je až k vám

Myslíte si, že jste od nás příliš daleko a že si je nedokážete převézt? Nezdržujte se malichernostmi, protože plošiny dopravíme až k vám našimi vozidly. Kvalitní nákladní vleky i malá nákladní vozidla značky Toyota, Nissan nebo Land Rover zrovna máme na skladě! A k nim i proškolené řidiče.