Description: Cizí jazyky jsou dnes velmi důležité a umět mluvit anglicky je už naprosto nezbytné. Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude. Když budete hledat zaměstnání, tak na většinu pozic po Vás budou tento jazyk požadovat. Zjednodušte Vašim dětem jejich vzdělávání a začněte s ním co nejdříve. U nás je začneme učit anglicky pomocí her a...

Soukromá školka v Brně s výukou angličtiny

Cizí jazyky jsou dnes velmi důležité a umět mluvit anglicky je už naprosto nezbytné. Angličtina je jazyk, kterým se domluvíte téměř všude. Když budete hledat zaměstnání, tak na většinu pozic po Vás budou tento jazyk požadovat. Zjednodušte Vašim dětem jejich vzdělávání a začněte s ním co nejdříve. U nás je začneme učit anglicky pomocí her a zpěvu. Celodenní výuku zajišťují rodilí mluvčí či kvalifikovaní čeští učitelé. Dopřejte Vašim dětem to nejlepší a umístěte je tam, kde se naučí spoustu nového. Přijďte se k nám podívat na den otevřených dveří a uvidíte, že u nás je učení zábava.

Učení je zábava

Soukromá školka Brno naučí Vaše dítě cizímu jazyku spontánně a přirozeným způsobem. Dítě se učí pomocí zábavných her. Velkou část výuky zaujímá také hudba. Díky ní se dětem nové věci lépe učí, ale také si je lépe zapamatují a uchovají v paměti. Jdeme s dobou a při výuce používáme počítač. Přečtěte si náš program, který je založen na principu témat. Program máme vždy přizpůsobený podle věku dětí a je rozdělený na čtvrthodinové bloky.