Description: Občas každý potřebujeme mít vedle sebe někoho, kdo nám psychicky pomůže, o koho se můžeme opřít. Každý z nás totiž potřebuje tu jistotu a spolehlivost. Někdo je spolehlivý méně, někdo více, záleží na tom, jaké daný človíček má priority. Někomu řeknete, ať pro vás přijede ve dvě hodiny do práce a on je tam o půl...

Spolehlivost a jistota

Občas každý potřebujeme mít vedle sebe někoho, kdo nám psychicky pomůže, o koho se můžeme opřít. Každý z nás totiž potřebuje tu jistotu a spolehlivost. Někdo je spolehlivý méně, někdo více, záleží na tom, jaké daný človíček má priority. Někomu řeknete, ať pro vás přijede ve dvě hodiny do práce a on je tam o půl druhé a hezky čeká, ale hlavně ví, že je všechno v pořádku a má raději, když se všechno udělá tak, aby na něj bylo spolehnutí. Druhý to má naopak, zavolá, že přijede ještě o deset minut později, ať teda laskavě počkáte a pak dělá, že se nic neděje. Popravdě, občas to není příjemné, vědět, že vás takový človíček, na kterého myslíte, že je spolehnutí, zklame, i když to jsou jenom maličkosti a většinou se to dá řešit za pochodu.

Na koho se obrátit?

V čistotě je to podobné. Ve vašem stavení chcete mít vždy čisto a hezky pořádek. Ovšem jsou i společné prostory například ve vysokých činžácích ve městech, kde se o čistotě spíše mluví, než aby se konala. Vyřešit to lze i jiným způsobem, než aby se všichni sousedé museli pachtit. Úklid bytových domu zajišťují firmy za malý poplatek.