Description: Je škoda, že na deratizátory si lidé většinou vzpomenou až tehdy, když už ztratili spoustu času a vyhodili spoustu peněz nerovným bojem, do kterého se pustili se škůdci, kteří si oblíbili jejich dům, chatu, chalupu, provozovnu či jinou nemovitost. Takže vážení, pro všechny z vás, kteří svádíte nerovný boj s mravenci, štěnicemi, vosami, sršni, šváby,...

Ten dělá to a ten zas tohle – tak by to mělo být

Je škoda, že na deratizátory si lidé většinou vzpomenou až tehdy, když už ztratili spoustu času a vyhodili spoustu peněz nerovným bojem, do kterého se pustili se škůdci, kteří si oblíbili jejich dům, chatu, chalupu, provozovnu či jinou nemovitost. Takže vážení, pro všechny z vás, kteří svádíte nerovný boj s mravenci, štěnicemi, vosami, sršni, šváby, blechami, moly, rybenkami, roztoči, myšmi, potkany nebo krysami, zapomeňte na “udělej si sám” a obraťte se na nás příště rovnou! Hubení škůdců – dezinsekce a deratizace – totiž patří do rukou odborníků.

Chraňte své zdraví

Dezinfekce znamená hubení hmyzu, deratizace hubení myší, krys a potkanů. Ať už proti vám stojí jakýkoliv nepřítel z hmyzí říše nebo z říše hlodavců, jsme tu my, společnost DeraProfi, která je připravena okamžitě zasáhnout. Určitě nemusíme zdůrazňovat, že jsme na vaší straně, že jsme profíci každým coulem a že je na nás stoprocentní spolehnutí. Ostatně stačí se mrknout na naše internetové stránky a přečíst si reference. Mějte na paměti, že mnozí škůdci mohou přenášet velmi nebezpečná infekční onemocnění.