Description: Předtím než se pustíte do výstavby jakékoliv nemovitosti, měli byste mít úplně jasno, jaký typ schodiště tam bude. Pro každé z nich je něco charakteristické. Například u vřetenových je to středový sloup. K němu pak musí být jednotlivé stupně připojeny. Nakonec je třeba ho opatřit vhodným skleněným nebo nerezovým zábradlím. Vaše objednávky rádi přijmeme. Musí...

Točitá řadíme mezi křivočará

Předtím než se pustíte do výstavby jakékoliv nemovitosti, měli byste mít úplně jasno, jaký typ schodiště tam bude. Pro každé z nich je něco charakteristické. Například u vřetenových je to středový sloup. K němu pak musí být jednotlivé stupně připojeny. Nakonec je třeba ho opatřit vhodným skleněným nebo nerezovým zábradlím. Vaše objednávky rádi přijmeme.

Musí splňovat přísná bezpečnostní hlediska

Podáváme vám tímto informace o našich službách. Co děláme? Předmětem naší činnosti je  zhotovování schodišť, jejich stupňů, ale také nerezového zábradlí. To může být uděláno i z jiných materiálů. Jmenovat můžeme sklo nebo dřevo. Možné je rovně materiály vhodně zkombinovat. Vše se podrobně dozvíte od našich specialistů. Základem musí být vždy bezpečnost lidí.