Description: Předtím než https://www.kmkdesign.cz/schodiste-samonosna sepustíte do výstavby jakékoliv nemovitosti, měli byste mít úplně jasno, jaký typ schodiště tam bude. Pro každé z nich je něco charakteristické. Například u vřetenových je to středový sloup. K němu pak musí být jednotlivé stupně připojeny. Nakonec je třeba ho opatřit vhodným skleněným nebo nerezovým zábradlím. Vaše objednávky rádi přijmeme. Musí...

Točitá řadíme mezi křivočará

Předtím než https://www.kmkdesign.cz/schodiste-samonosna sepustíte do výstavby jakékoliv nemovitosti, měli byste mít úplně jasno, jaký typ schodiště tam bude. Pro každé z nich je něco charakteristické. Například u vřetenových je to středový sloup. K němu pak musí být jednotlivé stupně připojeny. Nakonec je třeba ho opatřit vhodným skleněným nebo nerezovým zábradlím. Vaše objednávky rádi přijmeme.

Musí splňovat přísná bezpečnostní hlediska

Podáváme vám tímto informace o našich službách. Co děláme? Předmětem naší činnosti je  zhotovování schodišť, jejich stupňů, ale také nerezového zábradlí. To může být uděláno i z jiných materiálů. Jmenovat můžeme sklo nebo dřevo. Možné je rovně materiály vhodně zkombinovat. Vše se podrobně dozvíte od našich specialistů. Základem musí být vždy bezpečnost lidí.