Description: U některých žen byste přicházející Klimakterium vůbec nepoznali. Ani ony sami na sobě nemusí cítit žádné přicházející změny. Oproti tomu jsou ale jiné ženy, které měnící se hladiny hormonů velmi rozhodí a způsobují v jejich těle velké změny. Od bolesti hlavy, břicha, rozmrzelosti po další nepříjemné projevy, které se dají zmírnit. Když vás to sužuje...

V odlišných případech

U některých žen byste přicházející Klimakterium vůbec nepoznali. Ani ony sami na sobě nemusí cítit žádné přicházející změny. Oproti tomu jsou ale jiné ženy, které měnící se hladiny hormonů velmi rozhodí a způsobují v jejich těle velké změny. Od bolesti hlavy, břicha, rozmrzelosti po další nepříjemné projevy, které se dají zmírnit.

Když vás to sužuje

Pokud vaše tělo trápí příchod klimakteria, které jej začíná pořádně sužovat, pak se vydejte do lékárny. Jedině zde totiž můžete narazit na speciální přípravky a doplňky stravy, které obsahují všechny důležité látky, které v tomto období potřebujete. Zbavit se můžete nepříjemných příznaků, jako je horko nebo nespavost, ale také těch fyzických příznaků, jako prohloubení vrásek nebo zestárnutí pleti.