Description: http://kancelarskevybaveni.cz/vitriny/806-vitrina-s-vertikalnim-oteviranim-120x90cm-textilni-vnitrek-mod-2.html Je známo, že lidská paměť má mnoho mezer. Důležité schůzky, pokyny, pracovní manuály a další přehršli věcí je lépe si zapisovat či vystavovat na nepřehlédnutelném místě. najdou uplatnění v každé fungující kanceláři, v přednáškových místnostech a sálech, ale i v domácím prostředí. Magnetická tabule Je jen na vás, zda upotřebíte spíše menší magnetické tabule...

Víte, jak skvělé využití má magnetická tabule?

http://kancelarskevybaveni.cz/vitriny/806-vitrina-s-vertikalnim-oteviranim-120x90cm-textilni-vnitrek-mod-2.html

Je známo, že lidská paměť má mnoho mezer. Důležité schůzky, pokyny, pracovní manuály a další přehršli věcí je lépe si zapisovat či vystavovat na nepřehlédnutelném místě. najdou uplatnění v každé fungující kanceláři, v přednáškových místnostech a sálech, ale i v domácím prostředí.

Magnetická tabule

Je jen na vás, zda upotřebíte spíše menší magnetické tabule vhodné nad pracovní stůl či objemnější varianty do přednáškových sálů či informačních center. Pro užití při prezentacích je velmi výhodná Magnetická tabule oboustranná, kterou nemusíte tak často mazat, či rozkládají trojdílná magnetická tabule.

Výběr povrchu

Podle vašich potřeb si můžete vybrat buďto tabuli s hladkým kovovým povrchem nebo s povrchem rastrovaným pro snadnější kreslení grafů.