Description: http://www.colorika.cz/ Každý má doma alespoň jednu malbu. Můžete jich mít ale více, a možná, že i kvalitnějších. Pořiďte si u nás jeden z našich obrazů na stěnu a zkrášlete si své obydlí, popřípadě kancelář. Jsou u nás k dispozici za férové ceny, které nepřekročí jednotky tisíc korun. Vyrábí se z fotografií, které si u nás...

Vyberte si umělecké dílo

http://www.colorika.cz/ Každý má doma alespoň jednu malbu. Můžete jich mít ale více, a možná, že i kvalitnějších. Pořiďte si u nás jeden z našich obrazů na stěnu a zkrášlete si své obydlí, popřípadě kancelář. Jsou u nás k dispozici za férové ceny, které nepřekročí jednotky tisíc korun. Vyrábí se z fotografií, které si u nás můžete vybrat, nebo nám je zaslat na firmu. My je pak upravíme dle Vašeho přání do finální podoby.

Ekologický výroba

Snažíme se jít s dobou. I proto k výrobě našich obrazů na stěnu využíváme převážně ekologické metody. Fotografický papír i samotné plátno jsou samozřejmě vytvořena také podle nejpřísnějších ekologických kritérií. Veškeré barvy užívané našimi umělci jsou BIO. Snažíme se neubližovat zbytečně přírodě a daří se nám to.