Description: Každý z nás občas potřebuje nebo jen chce z nejrůznějších důvodů obměnit nebo koupit nový nábytek. Například, když děti vyrostou a Vy zůstanete se svým životním partnerem opět ve dvou. Nový nábytek se také kupuje proto, že se stěhujete do jiné domácnosti, jiného bytu, nebo rodinného domu. Vždycky je to ale o penězích a možná i o...

Vybírejte z nabídky podnoží

Každý z nás občas potřebuje nebo jen chce z nejrůznějších důvodů obměnit nebo koupit nový nábytek. Například, když děti vyrostou a Vy zůstanete se svým životním partnerem opět ve dvou. Nový nábytek se také kupuje proto, že se stěhujete do jiné domácnosti, jiného bytu, nebo rodinného domu. Vždycky je to ale o penězích a možná i o změně stylu. Někdy ale stačí jenom renovace nábytku, aby se ze starého stal nový. Opotřebované díly nahradíte novými a rázem Váš nábytek dostává jiné rozměry. Vyměníte podnože ke stolům, úchyty ke dvířkám, nová dvířka ke stěně.

A mnoho dalšího

Samozřejmě, že výčet jednotlivých dílů k výměně nebo opravě je daleko větší množství. To záleží na každém nábytku zvlášť. V jakém je stavu, jak moc je poničený. Přejete-li si již dlouho stůl se skleněnou deskou, pak je dobré si zvolit takovou základnu, která celkově stůl bude reprezentovat. Je jasné, že v době, kdy děti byly malé, jste si tento typ stolu raději nepořizovali. Z čistě bezpečnostních důvodů. Jen myslete na to, že Vás budou navštěvovat vnoučata!